• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Z jakich powodów gram u bukmacherów?
W sumie znam niezliczoną liczbę ludzi – przede wszystkim mężczyzn, którzy lubią typy bukmacherskie. Bardzo dobrze znam tę dziedzinę, bo sam gram u bukmacherów jakieś 15 lat. Choć naturalnie w trakcie swojej kariery nie wygrałem wielu pieniędzy, to tak naprawdę tak czy siak będę w dalszym ciągu grał u buków!
A to dlaczego? Cóż, prawda jest taka, że tak naprawdę to sytuacja jest taka, iż lubię dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczną część pensji, nareszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chciałbym w trzeciej części artykułu napisać nieco na temat prawidłowego typowania spotkań.
Sądzę, że dzisiaj miłośnicy bukmacherki mają sporo prostsze zadanie – przecież bez żadnego kłopotu można trafić na takie typy bukmacherskie, które może nie są pewne, lecz mogą w jakimś stopniu uchronić nas przed wpadką. Czyli jeżeli chcesz postawić na Inter Mediolan w spotkaniu z Manchesterem United, lecz dowiadujesz się, iż duża grupa obstawiających optuje za drugą drużyną, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu masz okazję przemyśleć własną grę. W dalszym ciągu będę grał u bukmacherów, Tobie również to radzę. No chyba, że nie jesteś dorosły.
źródło: strona internetowa

Categories: Sport

Comments are closed.